Hakkımızda

the Harem Beylikdüzü, İstanbul' un güzide semti Beylikdüzü' nde Bizimkent sitesinde içrisinde Osmanlı hatırlarını barındıran ve yalnızca bayanların hizmet alabildiği hafta içi ve hafta sonu hizmte açık olan bayanlara özel bir masaj salonudur.

Klasik masajlardan vücut bakımlarına, vücut bakımlarından refleksolojiye kadar bir çok farklı hizmet seçenekleri mevcuttur.

Günün yorgunluğunu atabileceğiniz ve sizi rahatlatacak bir çok alternatifi ile hizmet veren the Harem Beylikdüzü profsyonel ellerce size en iyi hizmeti sunmaktadır.

the Harem Özel Masajı, Klasik İsweç Masajı, Aroma Terapi Masajı, Sıcak Taş Masajı, Anti Stress Masajı, Sırt Masajı ve Sıkılaştırıcı masaj çeşitleri ile ruhunuzu canlandırabilirsiniz. Vücut Peeling, Yosun ve Kil Bakımı gibi vücut bakımları ile her zaman genç kalabilirsiniz.

Refleksoloji Masajı ve Rahatlatıcı Ayak Banyosu ile ağrılarınızdan kurtulabilir adeta yeniden canlanabilirsiniz.

Sizde the Harem Beylikdüzü' ne gelip bir kahvemizi içebilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca hizmetlerimizden faydalanarak kendinize hakkettiğiniz değeri verip günün yorgunluğunu atarak rahatlayabilirsiniz.