Klasik İsveç Masajı

İsveç masajı tüm masaj türlerinin arasında tüm vücuda uygulanan ve masaj sonrasında kendinizi en iyi hissetmenize sağlayan masaj türlerinin başında gelir. Uzakdoğu masaj türlerinin hepsinden uyarlanan ve kendi stilini oluşturan mesaj türü olan klasik İsveç masajı ortalama her seansı 45 dakika sürer.

İsveç masajının yapılış şeklide kendine özgüdür. İlk başladığı zaman kalbe en uzak olan bölge olan sağ bacaktan başlanır ve sonrasında karın, sırt ve boyun kısımlarına teker teker masaj yapılır. Diğer masajlara göre en iyi rahatlamayı veren İsveç masajı masörün el baskılarını vücudun kilit noktalarına yoğunlaştırarak kan akışınız hızlandırmasından oluşur.

İsveç masajının en yoğun kullanıldığı bölge sırt bölgesidir. Öncelikle vücut alıştırma amacı ile yavaş yavaş yapılmaya başlanır ve vücudun ısınması sağlanır. Daha sonra el ile yoğrulmalar ve el baskılarından oluşur. Özellikle omurilikten daha uzak bölgelere uygulanır ve el hacmi yoğun olarak kullanılır.

Öncelikle ısıtma işlemi yapıldıktan sonra yoğurma daha sonrada vücudu titretme işlemleri yapılarak vücut tamamen yenilenme sürecine giriş yapıyor. İstenilen zaman dilimlerinde uygulanır ve tüm yorgunluğunuzu alarak rahatlamanıza büyük yardımı dokunur. İster ayda bir kez ister her hafta kısaca istediğiniz gün aralıklarından rahatlıkla uygulatabilirsiniz. İsveç masajı yani klasik masajı, mutlaka uzman kişilerce ve tekniği iyi kavramış el yoğunluğu fazla olan masörleri seçmeniz tam performans almanızı sağlayacaktır.

Rezervasyon Talebi

Reservation form submitted! We will be in touch soon.
Name
Email:
phone:
phone:
Comment*