Refleksoloji Masajı

Gün içinde iş yoğunluğu ile yorulur ve dinlemeye ihtiyaç duyarız. Dinlenme ihtiyacı birçok kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Bazı kişiler uzanarak, uyuyarak veya ılık bir banyo yaparak dinlenirler. Diğer bir kesim de kendine zaman ayırabilmek adına bedenin ihtiyacı olan masaj çeşitlerinden birini tercih ederek dinlenmeyi tercih ederler. Bu masaj çeşitleri arasında en çok kullanılan refleksoloji masajıdır. Özellikle ayakta çalışanların ayak yorgunluğunu geçirebilmesini sağlayan bu masaj yöntemi oldukça fazla tercih edilen bir doğal tedavi yöntemidir.

Bunun dışında refleksoloji mesajı pudra veya masaj yağları ile uygulanmaktadır. Parmak ve el yardımı ile uygulanan masaj, ayak ve ayak bileklerine kadar uygulanır. Tercih eden kişilerin oldukça dinlendirici bir etkisi olduğu söylemekte ve mutlaka denenmesi gerektiği görüşündeler. Ayakların refleks noktalarına uygulanan ve ayak reflekslerini uyaran masaj, genellikle 1 saat süren seanslar ile uygulanmaktadır. Toksin atımına yardımcı olan, enerjiyi artırmada ve ruhsal olarak dinlendiren önemli bir uygulamadır. Bütün günün yorgunluğu üstlenen ayakların refleksoloji masajı ile dinlendirilmesi, kişinin kendini daha iyi hissetmesine yardımcı olacaktır.

Bununla birlikte, önemli bir nokta vardır ki, o da refleksoloji masajını uygulayan kişinin, bu konuda eğitim alması ve uzmanlaşmasıdır. Bilinçsiz bir şekilde yapılan masaj, dinlendirmenin tersine olumsuz sonuçlar doğurabilir veya yapılan mesaj kişi için yetersiz kalabilir. Kısacası, tecrübeli bir masörün uygulayacağı refleksoloji masajı ile tüm günün stresinden arınıp, daha sakin ve sağlıklı bir bedene sahip olabilirsiniz.

Rezervasyon Talebi

Reservation form submitted! We will be in touch soon.
Name
Email:
phone:
phone:
Comment*